ZABUDOWA CAMPER FLEX KRÓTKI ROZSTAW

Przestawiamy Państwu zabudowę typu CAMPER FLEX na bazie popularnych Volkswagenów T5 oraz T6. Projektując zabudowę wykorzystaliśmy wiele lat naszego doświadczenia z zakresu zabudowy pojazdów typu mini-bus. Innowacyjny system szyn NOWOŚĆ! umożliwia uniwersalne wykorzystywanie zabudowanego pojazdu również na co dzień. Dzięki funkcji demontażu foteli oraz łóżka zyskujemy możliwość transportu dużych gabarytów, natomiast montaż dodatkowych, opcjonalnych siedzeń zapewni nam przewóz do 9 osób! Kompaktowe rozmiary pojazdu zapewniają pełną swobodę podczas bliskich i dalekich wyjazdów, szybkość przemieszczania się, wolność i brak ograniczeń. Wysokość w okolicach 2 metrów umożliwia parkowanie w centrach największych, europejskich miast, przede wszystkim w podziemnych parkingach i garażach. Specjalnie wygłuszony i zabudowany przez nas pojazd oferuje wysoki komfort jazdy porównywalny z samochodami osobowymi, nawet przy dużych prędkościach. Spalanie oscylujące przy jeździe autostradowej w okolicach 8 litrów na 100 km to ekonomia podczas każdego wyjazdu.

Więcej  

ZABUDOWA CAMPER FLEX DŁUGI ROZSTAW

Rozwiązania zastosowane przy zabudowie CAMPER FLEX na krótkim rozstawie kół, plus podwyższony komfort jazdy dzięki zwiększonemu rozstawowi kół. Dodatkowe 40cm na długości zabudowy to więcej wolej przestrzeni wewnątrz oraz miejsce na dodatkowe szafki, schowki, zwiększoną pojemność bagażnika i praktyczne rozwiązania. Zastosowanie foteli w innowacyjnym systemie szyn znacznie zwiększa funkcjonalność pojazdu.

Więcej

ZABUDOWA MODUŁOWA KRÓTKI/DŁUGI ROZSTAW

Zabudowa MODUŁOWA na bazie popularnych Volkswagenów T5 oraz T6. Projektując zabudowę przeznaczoną w głównej mierze dla 2-3 osób, położyliśmy szczególny nacisk na funkcjonalność oraz możliwość maksymalnego wygospodarowania wolnej przestrzeni. Sporą zaletą jest duże łóżko o wymiarach 190cm x 135cm, a także ułatwiony dostęp do wszystkich elementów zabudowy (szafki, kuchnia, toaleta) zarówno przy złożonym, jak i rozłożonym łóżku. Umiejscowienie kuchni w tylnej części pojazdu umożliwia korzystanie z niej zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pojazdu, co będzie szczególnie przydatne podczas letnich upałów. Dzięki funkcji demontażu poszczególnych mebli w zaledwie kilka minut możemy nasz pojazd przystosować do przewożenia większych gabarytów lub zamienić w dostawczy. Bazując na wersji osobowej opcjonalnie istnieje możliwość pozostawienia uchwytów na fabryczne siedzenia, dzięki czemu możemy szybko przekształcić nasz pojazd w osobowy (max. do 9 osób). Tego typu rozwiązania umożliwiają uniwersalne wykorzystywanie zabudowanego pojazdu również na co dzień. Kompaktowe rozmiary pojazdu zapewniają pełną swobodę podczas bliskich i dalekich wyjazdów, szybkość przemieszczania się, wolność i brak ograniczeń. Wysokość w okolicach 2 metrów umożliwia parkowanie w centrach największych, europejskich miast, przede wszystkim w podziemnych parkingach i garażach. Specjalnie wygłuszony i zabudowany przez nas pojazd oferuje wysoki komfort jazdy porównywalny ze samochodami osobowymi, nawet przy dużych prędkościach. Spalanie oscylujące przy jeździe autostradowej w okolicach 8 litrów na 100km to ekonomia podczas wyjazdu.

Więcej

ZABUDOWA EASY KRÓTKI/DŁUGI ROZSTAW

Zabudowa EASY może być zrealizowana zarówno na wersji Transporter furgon (blaszak - dostawczy), oferując wówczas maksymalnie 3 miejsca do przewożenia osób, jak i na osobowych wersjach pojazdu: Transporter KOMBI, Caravelle oraz Multivan (szczegóły poniżej). W przypadku wyboru wersji osobowej mamy możliwość przewożenia 5 lub 6 osób wraz z zabudową lub do 9 osób po demontażu modułu kuchennego! Możliwość demontażu foteli i zabudowy umożliwia wykorzystanie pojazdu również do przewozu dużych gabarytów. Zabudowa została zaprojektowana w prosty i funkcjonalny sposób. Ograniczenie zabudowy meblowej do minimum pozwoliło na znaczną redukcję kosztów, zapewniając przy tym pełną uniwersalność pojazdu. Zabudowa zawiera wiele elementów używanych także w innych wersjach, jak np. izolacja, instalacja elektryczna, wodna, kuchnia, stoliki, system sypialny, itd. Kompaktowe rozmiary pojazdu zapewniają pełną swobodę podczas bliskich i dalekich wyjazdów, szybkość przemieszczania się, wolność i brak ograniczeń. Wysokość w okolicach 2 metrów umożliwia parkowanie w centrach największych, europejskich miast, przede wszystkim w podziemnych parkingach i garażach. Specjalnie wygłuszony i zabudowany przez nas pojazd oferuje wysoki komfort jazdy porównywalny ze samochodami osobowymi, nawet przy dużych prędkościach. Spalanie oscylujące przy jeździe autostradowej w okolicach 8 litrów na 100km to ekonomia podczas każdego wyjazdu.

Więcej

ul. Nowa 57, 62-070 Palędzie, POLAND

+48 511 100 616