ZABUDOWA CAMPER DŁUGI ROZSTAW

Funkcjonalna zabudowa bazująca na 3 – osobowej, certyfikowanej kanapie produkcji niemieckiej, którą w kilka sekund można przekształcić w łóżko. Opcjonalnie możliwość montażu kanapy w systemie szynowym, co znacznie zwiększa możliwości wykorzystania pojazdu. Z lewej strony zabudowa meblowa z lekkiej sklejki z odpornym laminatem, składająca się z aneksu kuchennego oraz licznych szafek i schowków. Podwyższona funkcjonalność (dostęp do szafek i wyposażenia także przy rozłożonym łóżku) oraz wiele praktycznych rozwiązań, jak np. chowany stolik, kuchenka z funkcją użycia wewnątrz oraz na zewnątrz pojazdu, duża kompresorowa lodówka, panel elektryczny, czy szafka na toaletę. W przypadku długiej wersji przestrzeń około 40cm na długości pojazdu pozwala uzyskać większą powierzchnię zabudowy meblowej, co ma przełożenie na większą liczbę szafek oraz ich pojemność. Większa wolna przestrzeń w części mieszkalnej, także po rozłożeniu łóżka. Dzięki zwiększonemu rozstawowi kół podwyższony komfort jazdy.

Więcej

ZABUDOWA CAMPER KRÓTKI ROZSTAW

Wszystkie zalety zabudowy Camper umieszczone w krótkiej wersji pojazdu bazowego VW T5/T6. Łączna długość samochodu poniżej 500cm umożliwia swobodne jego używanie w mieście, na zatłoczonych parkingach, czy w garażach podziemnych. Pojazd w wersji krótkiej z zabudową Camper to idealne rozwiązanie także podczas użytku codziennego. Możliwość swobodnego przesuwu foteli, umożliwia przykładowo wygodne umiejscowienie dzieci w fotelach lub dodatkowych fotelikach, czy też szybką aranżację wnętrza pod kątem przewozu rzeczy wielkogabarytowych. W każdej chwili wystarczy spakować najpotrzebniejsze rzeczy, by beztrosko wyruszyć na weekendowy wypoczynek czy też dłuższe wakacje.

Więcej  

ZABUDOWA CAMPER FLEX DŁUGI ROZSTAW

Przestawiamy Państwu zabudowę typu CAMPER FLEX na bazie popularnych Volkswagenów T5 oraz T6. Projektując zabudowę wykorzystaliśmy wiele lat naszego doświadczenia z zakresu zabudowy pojazdów typu mini-bus. Innowacyjny system szyn oraz pojedyncze fotele (NOWOŚĆ! )umożliwiają uniwersalne wykorzystywanie zabudowanego pojazdu również na co dzień. Dzięki funkcji demontażu foteli oraz łóżka zyskujemy możliwość transportu dużych gabarytów. Możliwość swobodnego przesuwu pojedynczych foteli stwarza nowe, niespotykane dotychczas w tej klasie kamperów możliwości aranżacji wnętrza. Natomiast montaż dodatkowych, opcjonalnych siedzeń zapewni nam przewóz do 9 osób!

Więcej

ZABUDOWA CAMPER FLEX KRÓTKI ROZSTAW

Zalety zabudowy Camper Flex w kompaktowych rozmiarach pojazdu (długość poniżej 5 metrów) zapewniają pełną swobodę podczas bliskich i dalekich wyjazdów, szybkość przemieszczania się, wolność i brak ograniczeń. Wysokość w okolicach 2 metrów umożliwia parkowanie w centrach największych, europejskich miast, przede wszystkim w podziemnych parkingach i garażach. Specjalnie wygłuszony i zabudowany przez nas pojazd oferuje wysoki komfort jazdy porównywalny z samochodami osobowymi, nawet przy dużych prędkościach. Spalanie oscylujące przy jeździe autostradowej w okolicach 8 litrów na 100 km to ekonomia podczas każdego wyjazdu.

Więcej  

ZABUDOWA EASY KRÓTKI/DŁUGI ROZSTAW

Zabudowa EASY może być zrealizowana zarówno na wersji Transporter furgon (blaszak - dostawczy), oferując wówczas maksymalnie 3 miejsca do przewożenia osób, jak i na osobowych wersjach pojazdu: Transporter KOMBI, Caravelle oraz Multivan (szczegóły poniżej). W przypadku wyboru wersji osobowej mamy możliwość przewożenia 5 lub 6 osób wraz z zabudową lub do 9 osób po demontażu modułu kuchennego! Możliwość demontażu foteli i zabudowy umożliwia wykorzystanie pojazdu również do przewozu dużych gabarytów. Zabudowa została zaprojektowana w prosty i funkcjonalny sposób. Ograniczenie zabudowy meblowej do minimum pozwoliło na znaczną redukcję kosztów, zapewniając przy tym pełną uniwersalność pojazdu. Zabudowa zawiera wiele elementów używanych także w innych wersjach, jak np. izolacja, instalacja elektryczna, wodna, kuchnia, stoliki, system sypialny, itd. Kompaktowe rozmiary pojazdu zapewniają pełną swobodę podczas bliskich i dalekich wyjazdów, szybkość przemieszczania się, wolność i brak ograniczeń. Wysokość w okolicach 2 metrów umożliwia parkowanie w centrach największych, europejskich miast, przede wszystkim w podziemnych parkingach i garażach. Specjalnie wygłuszony i zabudowany przez nas pojazd oferuje wysoki komfort jazdy porównywalny ze samochodami osobowymi, nawet przy dużych prędkościach. Spalanie oscylujące przy jeździe autostradowej w okolicach 8 litrów na 100km to ekonomia podczas każdego wyjazdu.

Więcej

ZABUDOWA MODUŁOWA KRÓTKI/DŁUGI ROZSTAW

Zabudowa MODUŁOWA na bazie popularnych Volkswagenów T5 oraz T6. Projektując zabudowę przeznaczoną w głównej mierze dla 2-3 osób, położyliśmy szczególny nacisk na funkcjonalność oraz możliwość maksymalnego wygospodarowania wolnej przestrzeni. Sporą zaletą jest duże łóżko o wymiarach 190cm x 135cm, a także ułatwiony dostęp do wszystkich elementów zabudowy (szafki, kuchnia, toaleta) zarówno przy złożonym, jak i rozłożonym łóżku. Umiejscowienie kuchni w tylnej części pojazdu umożliwia korzystanie z niej zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pojazdu, co będzie szczególnie przydatne podczas letnich upałów. Dzięki funkcji demontażu poszczególnych mebli w zaledwie kilka minut możemy nasz pojazd przystosować do przewożenia większych gabarytów lub zamienić w dostawczy. Bazując na wersji osobowej opcjonalnie istnieje możliwość pozostawienia uchwytów na fabryczne siedzenia, dzięki czemu możemy szybko przekształcić nasz pojazd w osobowy (max. do 9 osób). Tego typu rozwiązania umożliwiają uniwersalne wykorzystywanie zabudowanego pojazdu również na co dzień. Kompaktowe rozmiary pojazdu zapewniają pełną swobodę podczas bliskich i dalekich wyjazdów, szybkość przemieszczania się, wolność i brak ograniczeń. Wysokość w okolicach 2 metrów umożliwia parkowanie w centrach największych, europejskich miast, przede wszystkim w podziemnych parkingach i garażach. Specjalnie wygłuszony i zabudowany przez nas pojazd oferuje wysoki komfort jazdy porównywalny ze samochodami osobowymi, nawet przy dużych prędkościach. Spalanie oscylujące przy jeździe autostradowej w okolicach 8 litrów na 100km to ekonomia podczas wyjazdu.

Więcej

ul. Nowa 57, 62-070 Palędzie, POLAND

+48 511 100 616