Prawdopodobnie najbardziej funkcjonalny campervan na świecie!

  • Według najnowszych badań niemieckiego Związku Przemysłu Karawaningowego aż 14 milionów Niemców jest zainteresowanych urlopem w kamperze.
  • Klienci szukają najbardziej optymalnych rozwiązań, pozwalających im na spontaniczne planowanie podróży, a producenci prześcigają się w oferowaniu rozwiązań. Na co ostatecznie warto postawić?
  • Ponadprzeciętna funkcjonalność- to hasło polskiego producenta kamperów. Firma przekonuje, że użytkownicy Wavecampera mogą tym samym samochodem jeździć na wakacje i do biura. To koniec z koniecznością podejmowania decyzji: na wakacje czy na co dzień.
  • Jaki faktycznie jest samochód, którego wnętrze powstaje każdorazowo na indywidualne zamówienie Klientów, z dbałością o detale i estetyczne wykończenie? Produkty Wavecamper można zobaczyć na żywo podczas Caravan Salon Dusseldorf, które odbędą się w dniach 28.08 – 05.09.2021.

Dobre perspektywy na przyszłość: według najnowszych badań Caravaning Industrie Verband, ponad 14 milionów Niemców wyobraża sobie wakacje w kamperze lub przyczepie kempingowej.

Jak informuje na swojej stronie Caravaning Industrie Verband „Coraz więcej Niemców entuzjastycznie podchodzi do urlopu w caravaningu, o czym świadczy rosnąca od lat liczba rejestracji nowych samochodów kempingowych i przyczep. Nowe badanie przeprowadzone pokazuje, jak wielki potencjał ma ta forma spędzania wakacji w najbliższych latach. Według największego niemieckiego instytutu badania rynku, 14,2 mln Niemców w wieku powyżej 18 lat wyobraża sobie urlop w kamperze lub przyczepie kempingowej w ciągu najbliższych pięciu lat. To prawie jedna czwarta wszystkich dorosłych w Niemczech. Tylko w nadchodzącym roku 5,3 mln Niemców rozważa wyjazd na wakacje z przyczepą kempingową lub kamperem.”

Z roku na rok camping staje się coraz bardziej popularny i modny. Wielu Niemców uwielbia podróżowanie z namiotem lub w kamperze, ale w czasach kryzysu koronawirusowego boom kempingowy osiąga niewyobrażalne rozmiary. Niezależność, elastyczność i bliskość natury czynią karawaning atrakcyjnym. To, co szczególnie istotne dla miłośników takiego spędzania czasu wolnego, to fakt, że podczas wakacji dzięki karawaningowi mogą być elastyczni i spontaniczni. Jednak wciąż wiele osób stawia sobie pytanie o ekonomicznych pobudkach: „Czy konieczne jest kupno kampera, którym będziemy jeździć tylko na wakacje?”.

Rynek oferuje wiele rozwiązań, jedno z nich, wyróżniające się hasłem „Ponadprzeciętna funkcjonalność” wygląda szczególnie interesująco. Wszystko wskazuje na to, że to koniec z rozterkami w stylu: czy potrzebujemy jeden samochód na co dzień, a drugi na wakacje?!

Głównym elementem wyróżniającym firmę Wavecamper na światowym rynku jest funkcjonalność zabudowanych pojazdów. Dzięki zainstalowaniu foteli w systemie szynowym oraz najwyższej jakości zabudowie meblowej Wavecamper posiada wiele zastosowań.

Wavecamper na co dzień – dzięki wysokości ok 200 cm swobodnie wjeżdża do garaży podziemnych czy galerii handlowych. Bez problemu mieści się na wyznaczonych miejscach parkingowych, swobodnie porusza się po miejskich ulicach. Doskonale sprawdza się jako mobilne biuro.

Wavecamper na weekend – dzięki przestrzeni ładunkowej o długości do 300 cm bez problemu można ze sobą zabrać narty, deskę surfingową czy rower oraz komplet pasażerów.

Wavecamper na wakacje – to pełnowartościowy kamper z czterema miejscami do spania, kuchnią, szafkami, ogrzewaniem postojowym, dodatkową instalacją elektryczną oraz toaletą chemiczną. Tak wyposażonym kamperem można udać się na bezpieczne wakacje kiedykolwiek i gdziekolwiek.

Wavecamper dzięki opcjonalnym dodatkowym fotelom w kilka minut może się przystosować do przewozu 6-ciu osób. Dzięki wolnej podłodze i przestrzeni załadunkowej o długości do 300 cm Wavecamper idealnie nada się do przewiezienia gabarytów.

Od samego początku powstania marki Wavecamper firma postawiła na najwyższą jakość zastosowanych materiałów oraz najwyższe bezpieczeństwo użytych podzespołów. To między innymi te czynniki zdecydowały o sukcesie firmy na rynkach międzynarodowych. Wszystkie użyte do zabudowy elementy posiadają odpowiednie atesty, a firma Wavecamper może pochwalić się taki znaczącymi certyfikatami jak UCA, Schnierle, Renault, Eberspacher, etc.

Wavecamper jest producentem pojazdów kempingowych na bazie Volkswagen T6.1 oraz Renault Trafic. Firma realizuje zabudowy kamperów bazując na pojazdach o krótkim, jak
i długim rozstawie kół. W ofercie można znaleźć również zabudowy specjalne typu SPORT czy OFF ROAD. Firma zarejestrowana jest w Unii Europejskiej oficjalnie jako producent pojazdów kempingowych oraz posiada autoryzację Renault SAS.

W najbliższym czasie Wavecamper zaprezentuje swoje pojazdy na najważniejszych targach caravaningowych w Europie – Caravan Salon Dusseldorf, które odbędą się w dniach 28.08 – 05.09.

Nr stoiska:  Hall 12 / B30

Zaprezentowane zostaną:

Wavecamper 4×4

Wavecamper SportCamp

Wavecamper Volkswagen T6.1 Long

Wavecamper Volkswagen T6.1 Short