WAVECAMPER NA BAZIE RENAULT TRAFIC LONG

Nasz kamper na bazie Renault Trafic Long o długości 5 metrów jest istotnym dopełnieniem naszej oferty. Zabudowy kamperów to nasza specjalność, a w tym modelu zaszczepiliśmy nasze prawdziwe DNA. Dzięki innowacyjnemu systemowi szyn wszystkie elementy wyposażenia można dowolnie konfigurować. Jedynym stałym elementem zabudowy jest moduł kuchenny z szafkami i schowkami wykonany z lekkiej sklejki. Kamper dla czteroosobowej rodziny, rodzinny van dla 6 osób czy auto dostawcze – to idealny, wszechstronny partner na co dzień!

DO POBRANIA

POPROŚ O BEZPŁATNĄ WYCENĘ JUŻ TERAZ!
YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

PRZYKŁADY ZASTOSOWAŃ

PRZESTRZEŃ MIESZKALNA

Wnętrze kampera oferuje mnóstwo miejsca – cała rodzina może zasiąść przy dużym stole przy posiłku lub zagrać w grę planszową. Mniejszy rozkładany stolik będzie idealnym miejscem do wieczornego relaksu przy lampce wina. Siedzenia z tyłu można przesuwać i demontować w zależności od potrzeb. Można je także schować pod składanym łóżkiem nie ograniczając przestrzeni w salonie. Wieczór jest zbyt piękny, by spędzić go w środku? Wystarczy umieścić stół pod markizą i delektować się otoczeniem.

GOTOWANIE

Zintegrowany z zabudową moduł kuchenny dzięki wysokiej jakości materiałom i wzornictwu idealnie komponuje się z nowoczesnym wnętrzem pojazdu. Pokrywa zlewozmywaka i dwupalnikowej kuchence gazowej doskonale sprawdza się jako blat roboczy. Dodatkowe miejsce zyskujemy na przesuwnym, rozkładanym stoliku. Zintegrowana szuflada na sztućce i pojemne szafki pomieszczą mnóstwo przyborów kuchennych i żywności. Dostęp do każdego elementu zabudowy, a także do lodówki z zamrażalnikiem możliwy jest nawet przy rozłożonym stole i łóżku dolnym.

SPANIE

Oprócz podwójnego łóżka w tylnej części kampera do dyspozycji mamy jeszcze dodatkowe dwa wygodne miejsca do spania w podnoszonym dachu. Przez „panoramiczne okno“ z wysokości możemy delektować się spektakularnym widokiem. Moskitiery i zasłony zapewniają niezakłócony sen. Jeśli chcesz mieć więcej miejsca we wnętrzu kampera, możesz łatwo zdemontować łóżko – i w ten sposób zrobić miejsce na rowery, deski surfingowe lub dodatkowych pasażerów. W ten sposób kamper staje się bazą dla grup podróżników.

Szybka adaptacja...

…przestrzeń mieszkalna
Video abspielen
…gotowanie
Video abspielen
…spanie
Video abspielen

POPROŚ O BEZPŁATNĄ WYCENĘ JUŻ TERAZ!

UKŁADY WNĘTRZA

Element 6

1.

Siedzenia w pierwszym i drugim rzędzie zwrócone w kierunku jazdy. Dolne łóżko złożone.

Element 2

2.

Siedzenia w pierwszym i drugim rzędzie zwrócone w kierunku jazdy. Stół rozłożony.

Element 3

3.

Siedzenia w pierwszym rzędzie zwrócone w stronę części dziennej. Siedzenia w drugim rzędzie w kierunku jazdy. Dolne łóżko złożone do środka. Stół rozłożony.

Element 4

4.

Siedzenia w pierwszym rzędzie z widokiem na część mieszkalną. Dolne łóżko rozłożone. Fotele w drugim rzędzie można schować obok siebie pod łóżkiem, co ułatwia dostęp do szafek z części dziennej. Wolny bagażnik.

Element 5

5.

Siedzenia w pierwszym rzędzie zwrócone ku przestrzeni mieszkalnej. Dolne łóżko rozłożone. Siedzenia w drugim rzędzie można schować obok siebie pod łóżkiem, co ułatwia dostęp do szafek w części dziennej. Konsola rozszerzona. Wolny przedział bagażowy.

Element 6

6.

Siedzenia w pierwszym rzędzie zwrócone w kierunku jazdy. Dolne łóżko rozłożone. Fotele w drugim rzędzie można schować jeden za drugim pod łóżkiem, co zapewnia wygodny dostęp do szafek i przestrzeni bagażowej w części dziennej.

Element 7

7.

Siedzenia w pierwszym i drugim rzędzie zwrócone w kierunku jazdy. Fotele w drugim rzędzie zamontowane są jeden za drugim, dzięki czemu możliwe jest przewożenie długich przedmiotów przy jednoczesnym zapewnieniu miejsc siedzących dla 4 osób. Dolne łóżko złożone.

Element 20

8.

Siedzenia w pierwszym rzędzie zwrócone w kierunku jazdy. Dolne łóżko rozłożone. Fotele w drugim rzędzie można schować jeden za drugim pod łóżkiem, co pozwala na przechowywanie długich przedmiotów i jednoczesny nocleg dla 4 osób.

Element 8

9.

Siedzenia w pierwszym rzędzie zwrócone w kierunku jazdy. Zdemontowane siedzenia drugiego rzędu. Dolne łóżko rozłożone. Wolna przestrzeń ładunkowa od bagażnika do siedzeń w pierwszym rzędzie.

Element 10

10.

Siedzenia w pierwszym rzędzie zwrócone w kierunku jazdy. Dolne łóżko złożone. Siedzenia w drugim rzędzie schowane obok siebie pod łóżkiem. Przestrzeń w strefie mieszkalnej do transportu dużych przedmiotów. Pewne mocowanie ładunku za pomocą oczek w szynach.

Element 19

11.

Siedzenia w pierwszym rzędzie zwrócone w kierunku jazdy. Siedzenia w drugim rzędzie (obok siebie) zwrócone w stronę części dziennej. Siedzenia w trzecim rzędzie w kierunku jazdy. Dolne łóżko złożone.

Element 11

12.

Siedzenia w pierwszym rzędzie zwrócone w kierunku jazdy. Siedzenia w drugim rzędzie (obok siebie) zwrócone w stronę części dziennej. Siedzenia w trzecim rzędzie w kierunku jazdy. Stół rozłożony. Dolne łóżko złożone do środka.

Element 12

13.

Pierwszy, drugi i trzeci rząd siedzeń zwrócony w kierunku jazdy. Dolne łóżko złożone.

Element 9

14.

Pierwszy, drugi i trzeci rząd siedzeń w kierunku jazdy. Zdemontowane dolne łóżko.

Element 13

15.

Siedzenia w pierwszym rzędzie zwrócone w kierunku jazdy. Pojedyncze siedzenie w drugim rzędzie. Dwa siedzenia w trzecim rzędzie obok siebie. Zdemontowane dolne łóżko.

Element 15

16.

Siedzenia w pierwszym i drugim rzędzie zwrócone w kierunku jazdy. Zdemontowane dolne łóżko. Jeden rower w szynie po lewej stronie, drugi rower w szynie po prawej stronie.

Element 16

17.

Siedzenia w pierwszym rzędzie w kierunku jazdy. Pozostałe siedzenia usunięte. Dolne łóżko rozłożone. Od bagażnika do pierwszego rzędu siedzeń stworzono przestrzeń do przewożenia długich przedmiotów. Mocowanie ładunku za pomocą oczek w szynach.

Element 17

18.

Siedzenia w przednim rzędzie zwrócone do przodu. Pozostałe siedzenia usunięte. Zdemontowane dolne łóżko. Miejsce na duże przedmioty w części mieszkalnej. Ładunek zabezpieczony za pomocą oczek w szynach.