VW T6.1 4x4 OFFROAD

Terenowy Wavecamper 4×4 to idealny pojazd dla tych, którzy kochają przygodę. Napęd na wszystkie koła, wzmocnione zawieszenie zwiększające prześwit o 70 mm sprawia, że Wavecamper 4×4 idealnie poradzi sobie w terenie. Koło zapasowe, dodatkowy kanister na paliwo i aluminiowa osłona podwozia to tylko kilka z wielu dodatków, które czynią ten pojazd tak wyjątkowym. Wnętrze jest również znacznie bardziej wytrzymałe: gumowa podłoga jest mniej wrażliwa na zniszczenia, a meble bardziej odporne na uszkodzenia – to idealny towarzysz na wielkie przygody w outdoorze jak i na co dzień.

DO POBRANIA

POPROŚ O BEZPŁATNĄ WYCENĘ JUŻ TERAZ!

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

PRZYKŁADY ZASTOSOWAŃ

PRZESTRZEŃ MIESZKALNA

Zasiądźcie razem – przy posiłku, zabawie lub rozmowie – wnętrze tego Wavecampera nadaje się do tego idealnie. Przednie fotele można wygodnie obrócić w kierunku wnętrza i od razu poczuć się jak w salonie. Nastrojowa kolacja dla czterech osób czy gra towarzyska z całą rodziną? Nie ma problemu. Dodatkowy, rozkładany stół sprawdzi się idealnie. A może po prostu chcecie zasiąść wspólnie przy ulubionym napoju? Przesuwny, rozkładany stolik mocowany w szynie ułatwia życie. A jeśli po prostu zechcesz zrelaksować się przy książce przydatna będzie lampka USB do czytania.

GOTOWANIE

Ten przestronny kamper na bazie VW posiada zintegrowany moduł kuchenny obejmujący zlewozmywak, dwupalnikową kuchenkę i lodówkę z zamrażalnikiem. Komfort nie kończy się na tym: pokrywy zlewozmywaka i kuchenki mogą być wykorzystane jako blat roboczy – obok rozkładanego i przesuwanego stołu. Szuflada na sztućce oraz szafki kuchenne umożliwiają bezpieczny transport przyborów kuchennych, a pod dodatkowe gniazda zasilania zawsze podłączyć można pomoce kuchenne wedle uznania.

SPANIE

Obok wygodnego, rozkładanego łóżka wewnątrz kampera mamy do dyspozycji także dwa komfortowe miejsca do spania z wyjątkowym widokiem w dachu sypialnym. Wygodne materace, zintegrowana moskitiera oraz zasłony w oknach zadbają o spokojny sen. Cecha szczególna: pod łóżkiem wewnątrz kampera miejsce znajdą dwa złożone fotele (alternatywnie przestrzeń wykorzystać można jako bagażnik). Wszystkie szafki w każdej chwili można otworzyć, a toaleta chemiczna ukryta w szafce pod blokiem kuchennym jest łatwo dostępna.

Szybka adaptacja...

…przestrzeń mieszkalna
Video abspielen
…gotowanie
Video abspielen
…spanie
Video abspielen

POPROŚ O BEZPŁATNĄ WYCENĘ JUŻ TERAZ!

UKŁADY WNĘTRZ

Element 6

1.

Siedzenia w pierwszym i drugim rzędzie zwrócone w kierunku jazdy. Dolne łóżko złożone.

Element 2

2.

Siedzenia w pierwszym i drugim rzędzie zwrócone w kierunku jazdy. Stół rozłożony.

Element 3

3.

Siedzenia w pierwszym rzędzie zwrócone w stronę części dziennej. Siedzenia w drugim rzędzie skierowane w kierunku jazdy. Dolne łóżko złożone do środka. Stół rozłożony.

Element 4

4.

Siedzenia w pierwszym rzędzie z widokiem na część mieszkalną. Dolne łóżko rozłożone. Fotele w drugim rzędzie można schować obok siebie pod łóżkiem, co ułatwia dostęp do szafek z części dziennej. Wolny bagażnik.

Element 5

5.

Siedzenia w pierwszym rzędzie z widokiem na część mieszkalną. Dolne łóżko rozłożone. Siedzenia w drugim rzędzie można schować obok siebie pod łóżkiem, co ułatwia dostęp do szafek z części dziennej. Konsola rozszerzona. Wolny bagażnik.

Element 6

6.

Siedzenia w pierwszym rzędzie zwrócone w kierunku jazdy. Dolne łóżko rozłożone. Fotele w drugim rzędzie można schować jeden za drugim pod łóżkiem, co zapewnia wygodny dostęp do szafek i przestrzeni bagażowej z części dziennej.

Element 7

7.

Siedzenia w pierwszym i drugim rzędzie w kierunku jazdy. Fotele w drugim rzędzie zamontowane są jeden za drugim, dzięki czemu możliwe jest przewożenie długich przedmiotów przy jednoczesnym zapewnieniu miejsc siedzących dla 4 osób. Dolne łóżko złożone.

Element 20

8.

Siedzenia w pierwszym rzędzie zwrócone w kierunku jazdy. Dolne łóżko rozłożone. Fotele w drugim rzędzie można schować jeden za drugim pod łóżkiem, co pozwala na przechowywanie długich przedmiotów i jednoczesne spanie 4 osób.

Element 8

9.

Siedzenia w pierwszym rzędzie zwrócone w kierunku jazdy. Zdemontowane siedzenia drugiego rzędu. Dolne łóżko rozłożone. Wolna przestrzeń ładunkowa od przedziału bagażowego do siedzeń w pierwszym rzędzie.

Element 10

10.

Siedzenia w pierwszym rzędzie zwrócone w kierunku jazdy. Dolne łóżko złożone. Siedzenia w drugim rzędzie schowane obok siebie pod łóżkiem. Przestrzeń w strefie mieszkalnej do transportu dużych przedmiotów. Pewne mocowanie ładunku za pomocą oczek w szynach.

Element 19

11.

Siedzenia w pierwszym rzędzie skierowane w kierunku jazdy. Siedzenia w drugim rzędzie (obok siebie) zwrócone w stronę części dziennej. Siedzenia w trzecim rzędzie skierowane w kierunku jazdy. Dolne łóżko złożone.

Element 11

12.

Siedzenia w pierwszym rzędzie skierowane w kierunku jazdy. Siedzenia w drugim rzędzie (obok siebie) zwrócone w stronę części dziennej. Siedzenia w trzecim rzędzie skierowane w kierunku jazdy. Stół rozłożony. Dolne łóżko złożone do środka.

Element 12

13.

Pierwszy, drugi i trzeci rząd siedzeń w kierunku jazdy. Dolne łóżko złożone.

Element 9

14.

Pierwszy, drugi i trzeci rząd siedzeń w kierunku jazdy. Zdemontowane dolne łóżko.

Element 13

15.

Siedzenia w pierwszym rzędzie zwrócone w kierunku jazdy. Pojedyncze siedzenie w drugim rzędzie. Dwa siedzenia w trzecim rzędzie obok siebie. Zdemontowane dolne łóżko.

Element 15

16.

Siedzenia w pierwszym i drugim rzędzie zwrócone w kierunku jazdy. Zdemontowane dolne łóżko. Jeden rower w szynie po lewej stronie, drugi rower w szynie po prawej stronie.

Element 16

17.

Siedzenia w pierwszym rzędzie w kierunku jazdy. Pozostałe siedzenia usunięte. Dolne łóżko rozłożone. Od bagażnika do pierwszego rzędu siedzeń stworzono przestrzeń do przewożenia długich przedmiotów. Ładunek zabezpieczony za pomocą oczek w szynach.

Element 17

18.

Siedzenia w przednim rzędzie skierowane do przodu. Pozostałe siedzenia usunięte. Zdemontowane dolne łóżko. Miejsce na duże przedmioty w części mieszkalnej. Ładunekzabezpieczony za pomocą oczek w szynach.