VW T6.1 LONG

Dzięki dodatkowym 40 cm długości w porównaniu z VW T6.1 Short, a tym samym całkowitej długości pojazdu wynoszącej około 5,3 m, VW T6.1 Long oferuje znacznie więcej miejsca. Dzięki systemowi szyn we wnętrzu, Wavecamper daje możliwość elastycznej konfiguracji siedzeń lub, poprzez ich usunięcie, wykorzystania pojazdu jako samochodu dostawczego.

DO POBRANIA

POPROŚ O BEZPŁATNĄ WYCENĘ JUŻ TERAZ!
YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

PRZYKŁADY ZASTOSOWAŃ

PRZESTRZEŃ MIESZKALNA

WAVECAMPER to przede wszystkim funkcjonalne wnętrze, w którym możesz spędzać czas z rodziną i znajomymi. Obrotowe fotele z przodu oraz możliwość wykorzystania poszczególnych siedzeń w układzie naprzemiennym pozwalają uzyskać iście „salonowy“ klimat. Rozkładany stół oferuje miejsce na przytulne spotkania, a jednocześnie obok można stworzyć wygodny kącik do czytania. Odpowiednia konfiguracja foteli pozwala delektować się lampką wina nawet w większym gronie. Możliwe jest nawet połączenie sypialni i salonu w tym samym czasie.

GOTOWANIE

Dwupalnikowa kuchenka gazowa, lodówka z zamrażalnikiem i funkcjonalna powierzchnia robocza zapewniają odpowiednie warunki do przygotowania pysznych posiłków. Zintegrowany moduł kuchenny oferuje również wystarczająco dużo miejsca na wyposażenie, które można bezpiecznie przechowywać w przestronnych szafkach. Posiłek dla czterech osób? Duży dodatkowy stół oferuje miejsce dla całej rodziny. Aby przygotować szybkie śniadanie wykorzystać można rozkładany stolik, który jednocześnie oferuje dodatkową powierzchnię roboczą podczas gotowania. Podobnie jako blaty robocze wykorzystać można przestrzeń na pokrywach kuchenki i zlewozmywaka.

SPANIE

Podwójne łóżko w podnoszonym dachu sypialnym oferuje dużo miejsca dla dwojga dorosłych osób. Korzystanie z łóżka w dachu nie zaburza funkcjonalnie przestrzeni mieszkalnej na dole. Chcąc rozłożyć dolne łóżko po prostu przesuwamy fotele lub chowamy je pod łóżkiem. Podróżujące pary korzystające z łóżka w podnoszonym dachu mogą rozważyć całkowity dedmontaż dolnego łóżka. Wavecamper staje się wówczas wakacyjnym mini apartamentem z funkcjonalnie wydzielonymi strefami. O nastrojowe oświetlenie zadbają wysokiej jakości lampy LED. W każdej chwili mamy łatwy dostęp do szafek i wyposażenia – składanego stolika, blatu roboczego czy schowków.

Szybka adaptacja...

…przestrzeń mieszkalna
Video abspielen
…gotowanie
Video abspielen
…spanie
Video abspielen

POPROŚ O BEZPŁATNĄ WYCENĘ JUŻ TERAZ!

UKŁADY WNĘTRZA

Element 1_1

1.

Siedzenia w pierwszym i drugim rzędzie zwrócone w kierunku jazdy. Dolne łóżko złożone.

Element 18_1

2.

Fotele drugiego rzędu przesunięte bliżej kierowcy i przedziału pasażerskiego (umożliwia wygodniejszą komunikację podczas jazdy). Dolne łóżko złożone.

Element 2_1

3.

Siedzenia w pierwszym i drugim rzędzie zwrócone w kierunku jazdy. Stół rozłożony.

Element 3_2

4.

Siedzenia w pierwszym rzędzie zwrócone w stronę części mieszkalnej. Siedzenia w drugim rzędzie skierowane w kierunku jazdy. Dolne łóżko złożone. Stół rozłożony.

Element 4_1

5.

Siedzenia w pierwszym rzędzie zwrócone ku części mieszkalnej. Dolne łóżko rozłożone. Fotele w drugim rzędzie można schować obok siebie pod łóżkiem, co ułatwia dostęp do szafek w części mieszkalnej. Wolny bagażnik.

Element 5_1

6.

Siedzenia w pierwszym rzędzie zwrócone ku części mieszkalnej. Dolne łóżko rozłożone. Siedzenia w drugim rzędzie można schować obok siebie pod łóżkiem, co ułatwia dostęp do szafek z części dziennej. Konsola rozszerzona. Wolny bagażnik.

Element 6_1

7.

Siedzenia w pierwszym rzędzie zwrócone w kierunku jazdy. Dolne łóżko rozłożone. Fotele w drugim rzędzie można schować jeden za drugim pod łóżkiem, co zapewnia wygodny dostęp do szafek i przestrzeni bagażowej z części mieszkalnej.

Element 7_1

8.

Siedzenia w pierwszym i drugim rzędzie w kierunku jazdy. Fotele w drugim rzędzie zamontowane są jeden za drugim, dzięki czemu możliwe jest przewożenie długich przedmiotów przy jednoczesnym zapewnieniu miejsc siedzących dla 4 osób. Dolne łóżko złożone.

Element 20_1

9.

Siedzenia w pierwszym rzędzie zwrócone w kierunku jazdy. Dolne łóżko rozłożone. Fotele w drugim rzędzie można schować jeden za drugim pod łóżkiem, co pozwala na przechowywanie długich przedmiotów i jednoczesny nocleg dla 4 osób.

Element 8_1

10.

Siedzenia w pierwszym rzędzie zwrócone w kierunku jazdy. Zdemontowane siedzenia drugiego rzędu. Dolne łóżko rozłożone. Wolna przestrzeń ładunkowa od przedziału bagażowego do siedzeń w pierwszym rzędzie.

Element 9_1

11.

Pierwszy, drugi i trzeci rząd siedzeń zwrócone w kierunku jazdy. Zdemontowane dolne łóżko – wolna przestrzeń bagażowa.

Element 10_1

12.

Siedzenia w pierwszym rzędzie zwrócone w kierunku jazdy. Dolne łóżko złożone. Siedzenia w drugim rzędzie schowane obok siebie pod łóżkiem. Przestrzeń w strefie mieszkalnej do transportu dużych przedmiotów. Pewne mocowanie ładunku za pomocą oczek w szynach.

Element 11_1

13.

Siedzenia w pierwszym rzędzie zwrócone w kierunku jazdy. Siedzenia w drugim rzędzie (obok siebie) zwrócone w stronę części dziennej. Siedzenia w trzecim rzędzie zwrócone w kierunku jazdy. Stół rozłożony. Dolne łóżko złożone.

Element 12_1

14.

Pierwszy, drugi, trzeci i czwarty rząd siedzeń zwrócony w kierunku jazdy. Zdemontowane dolne łóżko. Wolna przestrzeń bagażowa.

Element 13_1

15.

Siedzenia w pierwszym rzędzie w kierunku jazdy. Pojedyncze siedzenia drugiego, trzeciego i czwartego rzędu (jedno za drugim) zamontowane na lewej szynie. Zdemontowane dolne łóżko. Wolne miejsce w przestrzeni bagażowej.

Element 14_1

16.

Siedzenia w pierwszym rzędzie w kierunku jazdy. Pojedyncze fotele w drugim, trzecim i czwartym rzędzie (jeden za drugim) zamontowane na prawej szynie. Zdemontowane dolne łóżko. Wolne miejsce w przestrzeni bagażowej.

Element 15_1

17.

Siedzenia w pierwszym i drugim rzędzie skierowane w kierunku jazdy. Zdemontowane dolne łóżko. Jeden rower w szynie po lewej stronie, drugi rower w szynie po prawej stronie.

Element 16_1

18.

Siedzenia w pierwszym rzędzie w kierunku jazdy. Pozostałe siedzenia zdemontowane. Dolne łóżko rozłożone. Od bagażnika do pierwszego rzędu siedzeń stworzono przestrzeń do przewożenia długich przedmiotów. Mocowanie ładunku za pomocą oczek w szynach.

Element 17_1

19.

Siedzenia w przednim rzędzie skierowane do przodu. Pozostałe siedzenia usunięte. Zdemontowane dolne łóżko. Miejsce na duże przedmioty w części mieszkalnej. Pewne mocowanie ładunku za pomocą oczek w szynach.

Element 19_1

20.

Siedzenia w pierwszym rzędzie zwrócone w kierunku jazdy. Siedzenia w drugim rzędzie (obok siebie) zwrócone w stronę części mieszkalnej. Siedzenia w trzecim rzędzie w kierunku jazdy. Dolne łóżko złożone.

Element 20_1

21.

Siedzenia w pierwszym rzędzie zwrócone w kierunku jazdy. Dolne łóżko rozłożone. Fotele w drugim rzędzie można schować jeden za drugim pod łóżkiem, co pozwala na przewożenie długich przedmiotów i jednoczesny nocleg dla 4 osób.