Funkcjonalność

Nasza innowacyjna zabudowa charakteryzuje się ponadprzeciętną funkcjonalnością!
Jest to prawdopodobnie najbardziej funkcjonalny kamper na rynku.

Na co dzień

Podczas codziennych czynności, jak np. odwożenie dzieci do szkoły, dojazd do pracy czy wyjazd na zakupy (wysokość ze złożonym dachem wynosi najczęściej poniżej 200 cm). Wygodne miejsce do przebywania wewnątrz oraz szereg udogodnień jak np. stolik i dodatkowa instalacja elektryczna, czynią to auto także odpowiednim partnerem do pracy poza biurem.

W weekend

Wypad w góry czy na rower?

A może lubicie pływać na desce? Dzięki wolnej podłodze i przestrzeni załadunkowej o długości do 300 cm Wavecamper będzie doskonałym kompanem do takich aktywności.

Na wakacje

W wakacje jako pełnowartościowy kamper z czterema miejscami do spania, kuchnią, szafkami, ogrzewaniem postojowym czy dodatkową instalacją elektryczną. Tak wyposażonym kamperem możesz udać się na bezpieczne wakacje, kiedy tylko zechcesz i gdzie zapragniesz.

Transport osób i przedmiotów

Rodzinny wypad z dziadkami? Czy weekendowy wyjazd z przyjaciółmi? Wavecamper dzięki opcjonalnym dodatkowym fotelom w kilka minut może się przystosować do przewozu 6-ciu osób. Przeprowadzka lub zakup nowych mebli? Dzięki wolnej podłodze i przestrzeni załadunkowej o długości do 300 cm Wavecamper idealnie nada się do przewiezienia gabarytów.

Oprócz tych ważnych funkcji nasza zabudowa oferuje lodówkę kompresorową, instalację elektryczną z dodatkowym akumulatorem, kompletną izolację z tapicerskim wykończeniem wnętrza, zlewozmywak ze szklaną pokrywą i zintegrowanym składanym kranem, składany stolik za siedzeniem kierowcy, który może być używany również poza pojazdem i wiele innych udogodnień. Bardzo ważnym elementem jest kompletna zabudowa meblowa najwyższej jakości wykonana z lekkiej sklejki z odpornym na uszkodzenia laminatem CPL.
Wavecamper Volkswagen T6.1 FUNKCJONALNOŚĆ
Wavecamper Renault Trafic FUNKCJONALNOŚĆ

Wavecamper - kontakt

Jesteśmy do Waszej dyspozycji. Wszystko zaczyna się od pierwszej rozmowy.

Kampery Wavecamper:

+48 517 51 55 06 - Maciej Kasperczak
zabudowy@wavecamper.pl

Biuro:

+48 511 100 616 - Joanna Zbierska
kampery@wavecamper.pl

Logistyka / dostawy:

+48 500 32 27 02 - Piotr Kowaliński
piotr.kowalinski@wavecamper.pl

Marketing / kontakt z mediami:

+48 512 140 066 - Paweł Kozłowski
info@wavecamper.pl

Dane firmy

Wavecamper Sp. z o.o. sp. k.
ul. Nowa 57,
62-070 Palędzie / POLAND
NIP: 7792454995
REGON: 366136055
KRS: 0000654598