NA CO DZIEŃ

Dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom we wnętrzu nasze kampery nadają się również do codziennego użytku. Z dodatkowymi fotelami sprawdzą się jako rodzinny van, a po ich wyjęciu jako pojazd dostawczy. A może urządzić mobilne biuro na jednej z najpiękniejszych plaż na świecie? Dzięki dodatkowym gniazdom i akumulatorowi nie będzie z tym żadnego problemu.

Porty ładowania

Wavecamper oferuje łącznie sześć portów USB – każdy o napięciu 5V i prądzie ładowania 2400mA, gniazdo 220V oraz dodatkowe gniazdo 12V do wygodnego ładowania akcesoriów takich jak urządzenia mobilne, lampy LED i inne urządzenia elektroniczne.

W WEEKEND

Kolarstwo górskie, wędkarstwo czy wyjazd na zawody: dzięki powierzchni ładunkowej o długości ok. 3 m wszystkie modele Wavecamper oferują wystarczająco dużo miejsca do przewiezienia sprzętu sportowego oraz zapewniają wygodny i komfortowy nocleg. Zintegrowana toaleta i prysznic na zewnątrz, jak również dodatkowy akumulator do zasilania urządzeń technicznych umożliwiają spontaniczne wypady na łono natury bez żadnych kompromisów. Wycieczka z całą rodziną? Nasze auta zapewnią miejsce nawet 8 osobom.

Ogrzewanie postojowe

Nowoczesne ogrzewanie postojowe Webasto może być wygodnie sterowane i programowane za pomocą panelu zamontowanego na stałe, jak również za pomocą smartfona. Oznacza to, że Twój Wavecamper zawsze pozostanie przytulny i ciepły, nawet w chłodniejsze dni.

NA WAKACJE

Nasze indywidualnie zabudowane auta są pełnowartościowymi kamperami i dysponują nawet 4 miejscami do spania, wysokiej jakości kuchnią z dwupalnikową kuchenką, pojemną lodówką oraz zlewem. Zintegrowane szafki i schowki zapewniają niezbędną przestrzeń do przechowywania i bezpiecznego transportu odzieży, prowiantu i sprzętu. Ogrzewanie postojowe i toaleta chemiczna ukryte są w schowku. Powyższe udogodnienia w połączeniu z zewnętrznym prysznicem oferują pełną niezależność podczas wakacyjnych wypraw.

Krzesła kempingowe

W tylnej klapie miejsce znajdą nawet cztery krzesła kempingowe! Masz więc dodatkową wolną przestrzeń w bagażniku i możesz w każdej chwili rozstawić stół i krzesła obok kampera i delektować się wspólnym czasem z rodziną lub znajomymi.

TRANSPORT

Wszystkie Wavecampery bazują na podstawowym modelu VW T6.1 lub Renault Trafic i mogą być z łatwością wykorzystywane jako auta dostawcze. Nie ma przy tym znaczenia, czy auto akurat ma być użyte do przewozu dużych mebli, czy też jako rodzinny van z miejscem dla sześciu osób. Dzięki innowacyjnemu systemowi szyn montażowych można nie tylko dowolnie konfigurować ilość i położenie foteli – przy pomocy szyn, ale można również zabezpieczyć ładunek na czas transportu.

POPROŚ O BEZPŁATNĄ WYCENĘ JUŻ TERAZ!