WAVECAMPER NA BAZIE RENAULT TRAFIC SHORT

Od 2022 roku oferujemy Państwu Wavecampera Renault Trafic Short – czyli pojazd z krótkim rozstawem osi. Ten niespełna pięciometrowy kampervan z łatwością przewiezie do sześciu osób oraz zapewni cztery miejsca do spania. Dzięki innowacyjnemu systemowi szyn wszystkie elementy wyposażenia można dowolnie konfigurować. Jedynym stałym elementem zabudowy jest moduł kuchenny z szafkami i schowkami wykonany z lekkiej sklejki. Po wyjęciu siedzeń i demontażu dolnego łóżka otrzymujemy dostawczaka do przewozu przedmiotów o dużych gabarytach.

DO POBRANIA

Cennik
(dostępne niebawem)

POPROŚ O BEZPŁATNĄ WYCENĘ JUŻ TERAZ!
YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

PRZYKŁADY ZASTOSOWAŃ

PRZESTRZEŃ MIESZKALNA

Radość z wspólnego biesiadowania – czy to przy posiłku, zabawie czy rozmowie… Wnętrze kampera oferuje do tego doskonałe warunki. Przednie fotele można wygodnie obrócić do środka tworząc wygodny salon. Kolacja dla czworga albo gra towarzyska dla całej rodziny? Dodatkowy, rozkładany stół daje szerokie możliwości. Jeśli masz ochotę posiedzieć przy ulubionym napoju w towarzystwie, to idealnie sprawdzi się stolik montowany w systemie szynowym. A może chcesz po prostu posiedzieć i poczytać? Włącz lampkę USB i zrelaksuj się.

GOTOWANIE

Nasz przestronny campervan na bazie Volkswagena wyposażony jest w zintegrowany moduł kuchenny – zlewozmywak, dwupalnikową kuchenkę i lodówkę z zamrażalnikiem. To jednak nie wszystko: klapy nad zlewozmywakiem i kuchenką umożliwiają wykorzystanie tej przestrzeni jako dodatkowej powierzchni roboczej – obok rozkładanego i przesuwanego stołu. Szuflada na sztućce i szafki kuchenne ułatwiają bezpieczny transport przyborów kuchennych, a dodatkowe gniazdka elektryczne umożliwiają korzystanie z urządzeń przydatnych w trakcie przyrządzania posiłków.

SPANIE

Oprócz przytulnego, rozkładanego łóżka wewnątrz kampera, podnoszony dach oferuje jeszcze dwa wygodne miejsca do spania z wyjątkowym widokiem. Wygodne materace, zintegrowana z dachem moskitiera oraz zasłony w oknach zapewniają regenerujący sen. Cecha szczególna: przestrzeń pod łóżkiem wewnątrz kampera wykorzystać można jako obszerny bagażnik. Alternatywnie znajdą tu miejsce dwa składane fotele. Wszystkie szafki oraz toaleta chemiczna wysuwana z podstawy modułu kuchennego są dostępne nawet po rozłożeniu łóżka.

Szybka adaptacja...

…przestrzeń mieszkalna
Video abspielen
…gotowanie
Video abspielen
…spanie
Video abspielen

POPROŚ O BEZPŁATNĄ WYCENĘ JUŻ TERAZ!

UKŁADY WNĘTRZA

Element 6

1.

Siedzenia w pierwszym i drugim rzędzie zwrócone w kierunku jazdy. Dolne łóżko złożone.

Element 2

2.

Siedzenia w pierwszym i drugim rzędzie zwrócone w kierunku jazdy. Stół rozłożony.

Element 3

3.

Siedzenia w pierwszym rzędzie zwrócone w stronę części dziennej. Siedzenia w drugim rzędzie w kierunku jazdy. Dolne łóżko złożone do środka. Stół rozłożony.

Element 4

4.

Siedzenia w pierwszym rzędzie z widokiem na część mieszkalną. Dolne łóżko rozłożone. Fotele w drugim rzędzie można schować obok siebie pod łóżkiem, co ułatwia dostęp do szafek z części dziennej. Wolny bagażnik.

Element 5

5.

Siedzenia w pierwszym rzędzie zwrócone ku przestrzeni mieszkalnej. Dolne łóżko rozłożone. Siedzenia w drugim rzędzie można schować obok siebie pod łóżkiem, co ułatwia dostęp do szafek w części dziennej. Konsola rozszerzona. Wolny przedział bagażowy.

Element 6

6.

Siedzenia w pierwszym rzędzie zwrócone w kierunku jazdy. Dolne łóżko rozłożone. Fotele w drugim rzędzie można schować jeden za drugim pod łóżkiem, co zapewnia wygodny dostęp do szafek i przestrzeni bagażowej w części dziennej.

Element 7

7.

Siedzenia w pierwszym i drugim rzędzie zwrócone w kierunku jazdy. Fotele w drugim rzędzie zamontowane są jeden za drugim, dzięki czemu możliwe jest przewożenie długich przedmiotów przy jednoczesnym zapewnieniu miejsc siedzących dla 4 osób. Dolne łóżko złożone.

Element 20

8.

Siedzenia w pierwszym rzędzie zwrócone w kierunku jazdy. Dolne łóżko rozłożone. Fotele w drugim rzędzie można schować jeden za drugim pod łóżkiem, co pozwala na przechowywanie długich przedmiotów i jednoczesny nocleg dla 4 osób.

Element 8

9.

Siedzenia w pierwszym rzędzie zwrócone w kierunku jazdy. Zdemontowane siedzenia drugiego rzędu. Dolne łóżko rozłożone. Wolna przestrzeń ładunkowa od bagażnika do siedzeń w pierwszym rzędzie.

Element 10

10.

Siedzenia w pierwszym rzędzie zwrócone w kierunku jazdy. Dolne łóżko złożone. Siedzenia w drugim rzędzie schowane obok siebie pod łóżkiem. Przestrzeń w strefie mieszkalnej do transportu dużych przedmiotów. Pewne mocowanie ładunku za pomocą oczek w szynach.

Element 19

11.

Siedzenia w pierwszym rzędzie zwrócone w kierunku jazdy. Siedzenia w drugim rzędzie (obok siebie) zwrócone w stronę części dziennej. Siedzenia w trzecim rzędzie w kierunku jazdy. Dolne łóżko złożone.

Element 11

12.

Siedzenia w pierwszym rzędzie zwrócone w kierunku jazdy. Siedzenia w drugim rzędzie (obok siebie) zwrócone w stronę części dziennej. Siedzenia w trzecim rzędzie w kierunku jazdy. Stół rozłożony. Dolne łóżko złożone do środka.

Element 12

13.

Pierwszy, drugi i trzeci rząd siedzeń zwrócony w kierunku jazdy. Dolne łóżko złożone.

Element 9

14.

Pierwszy, drugi i trzeci rząd siedzeń w kierunku jazdy. Zdemontowane dolne łóżko.

Element 13

15.

Siedzenia w pierwszym rzędzie zwrócone w kierunku jazdy. Pojedyncze siedzenie w drugim rzędzie. Dwa siedzenia w trzecim rzędzie obok siebie. Zdemontowane dolne łóżko.

Element 15

16.

Siedzenia w pierwszym i drugim rzędzie zwrócone w kierunku jazdy. Zdemontowane dolne łóżko. Jeden rower w szynie po lewej stronie, drugi rower w szynie po prawej stronie.

Element 16

17.

Siedzenia w pierwszym rzędzie w kierunku jazdy. Pozostałe siedzenia usunięte. Dolne łóżko rozłożone. Od bagażnika do pierwszego rzędu siedzeń stworzono przestrzeń do przewożenia długich przedmiotów. Mocowanie ładunku za pomocą oczek w szynach.

Element 17

18.

Siedzenia w przednim rzędzie zwrócone do przodu. Pozostałe siedzenia usunięte. Zdemontowane dolne łóżko. Miejsce na duże przedmioty w części mieszkalnej. Ładunek zabezpieczony za pomocą oczek w szynach.